Loading...

Elektryk Przemysłowy

Główne zadania:

  • konserwacja / naprawa instalacji elektrycznych
  • praca przy podłączaniu tras kablowych i szaf sterowniczych
  • wykonywanie pomiarów
  • czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
  • montaż przewodów według rysunku technicznego
  • podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
  • diagnozowanie / przegląd techniczny i naprawa usterek maszyn związanych z układem elektrycznym

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na obiektach przemysłowych, tj. zakłady chemiczne, elektrownie, rafinerie, petrochemie itp.
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane języki angielski lub włoski
  • dokładność i sumienność

Rekrutacja online

Tavoux - Francja

Oferujemy:

  •  17 euro / godzina (netto)
  • zakwaterowanie
  • dojazd na projekt
  • transport do pracy i z pracy
  • efektywny proces rekrutacji

Numer rejestracji firmy w WUP: 7961

Prosimy wszystkich Kandydatów o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacjacv@semisul.eu

Prosimy, aby CV zawierały poniższy zapis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).