Elektryk przemysłowy Holandia

2018-06-28, Holandia,Rafineria Exxon Rotterdam

Opis stanowiska
- wykonywanie i konserwacja/naprawa instalacji elektrycznych
- praca przy podłączaniu tras kablowych i szaf sterowniczych
- wykonywanie pomiarów
- czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
- montaż przewodów według rysunku technicznego
- podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
- diagnozowanie/przegląd techniczny i naprawa usterek maszyn związanych z układem elektrycznym

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe min. 2 lata na obiektach przemysłowych, tj. zakładach chemicznych, elektrowniach, rafineriachpe, trochemiach itp.
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- dokładność i sumienność
- uprawnienia SEP, DSB  lub równoważne

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego / włoskiego

Oferujemy:
- stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
- atrakcyjne zarobki (portugalska umowa na czas wykonywania określonej pracy)
- elektryk: ok.  €12 netto za godzinę (z uwzględnieniem diety oraz dodatku urlopowego)
- brygadzista: ok.  €13 netto za godzinę (z uwzględnieniem diety oraz dodatku urlopowego)
- zapewnione zakwaterowanie
- wynagrodzenie wypłacane co miesiąc (możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy).
- zapewniony transport do kraju docelowego oraz na miejscu