Elektryk technik oprzyrządowania Szwecja

2018-06-29, Szwecja, Rafineria Preem w Lysekil

Opis stanowiska
- planowanie i wdrażanie technologii sterowania procesem
- projektowanie czujników i elementów wykonawczych dla instalacji procesowych
- definiowanie strategii połączeń między urządzeniami operacyjnymi i systemami sterowania
- wykonanie i koordynacja planowania sprzętu i oprogramowania
- zgodność z wymogami regulacyjnymi ochrony przeciwwybuchowej
- monitorowanie instalacji elektrycznej do uruchomienia
- ścisła współpraca z pozostałymi wykonawcami
- echniczna realizacja koncepcji systemu, w tym dokumentacji technicznej

Wymagania:
- ukończone studia jako inżynier elektryk
- doświadczenie jako inżynier elektryk ds. oprzyrządowania i sterowania
- doświadczenie zawodowe min. 5 lata na obiektach przemysłowych, tj. rafineriach, zakładach chemicznych, , petrochemiach itp.
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- dokładność i sumienność
- uprawnienia E14,  SEP, DSB  lub równoważne
- certyfikat SCC/VCA/SSG
- certyfikat CompEx lub AteX
- znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- znajomość języka / włoskiego / szwedzkiego

Oferujemy:
- stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
- atrakcyjne zarobki (portugalska umowa na czas wykonywania określonej pracy)
(z uwzględnieniem diety oraz dodatku urlopowego)
- zapewnione zakwaterowanie
- wynagrodzenie wypłacane co miesiąc
(możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy).
- zapewniony transport do kraju docelowego oraz na miejscu