Inspektor ds. BHP Szwecja

2018-06-28, Rafineria Preem, Lysekil, Szwecja

Opis stanowiska

  • bieżące informowanie przełożonego o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
  • przeprowadzanie kontroli stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przestrzegania przepisów oraz zasad w tym zakresie na terenie budowy
  • udział w szacowaniu ryzyka zawodowego na stanowisku pracy
  • Informowanie pracodawcy o zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
  • udział w ustalaniu przyczyn wypadków przy pracy
  • przekazywanie specyficznych wymagań klienta, dotyczących bezpieczeństwa, Pracownikom na projekcie (budowie)
  • współpraca z organami kontrolnymi w zakresie bezpieczeństwa pracy na Projekcie
  • egzekwowanie działań korygująco / zapobiegawczych, mających na celu poprawę sprawności Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Pracy
  • nadzór merytoryczny nad stosowaniem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Pracy
  • współpraca ze służbami BHP innych firm na projekcie

Wymagania:

  • udokumentowanych uprawnień (zaświadczenie o ukończeniu studiów podyplomowych lub studia wyższe o kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy).
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na obiektach przemysłowych, tj. zakładach chemicznych, elektrowniach, rafineriach, itp.
  • certyfikat SCC 017/VCA VOLL (pracodawca pomaga w załatwieniu)
  • dokładność i sumienność

Mile widziane:

  • znajomość języka włoskiego / szwedzkiego
  • prawo jazdy i/lub własny samochód (należy zaznaczyć w CV)

Oferujemy:

  • stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • zapewnione zakwaterowanie
  • atrakcyjne zarobki: €18 netto / h (portugalska umowa na czas wykonywania określonej pracy)
  • zapewniony transport na miejscu
  • zwrot kosztów za transport do / z miejsca zamieszkania
  • wynagrodzenie wypłacane co miesiąc (możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy).