Monter linii impulsowych

2018-09-28, Szwecja - Lysekil / Holandia - Rotterdam

Oferujemy:

  • stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • zapewnione zakwaterowanie
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewniony transport na miejscu
  • zwrot kosztów za transport do / z miejsca zamieszkania na projekt
  • wynagrodzenie wypłacane co miesiąc (możliwość zaliczki po dwóch tygodniach pracy)

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na obiektach przemysłowych, tj. zakładach chemicznych, elektrowniach, rafineriach, stoczniach, petrochemiach itp. w zakresie obróbki rurek nierdzewnych (gięcie, cięcie, spawanie)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz izometrycznego
  • certyfikat SCC/VCA/SGG (pracodawca pomaga w załatwieniu)
  • dokładność i sumienność

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego / włoskiego / szwedzkiego
  • prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)

Opis stanowiska

  • obsługa giętarki - doświadczenia w zakresie obróbki rurek nierdzewnych (gięcie, cięcie, spawanie)
  • obsługa podstawowych narzędzi do obróbki rur - gwintownica, obcinak
  • przygotowywanie rur pod spawanie
  • montowanie konstrukcji, szlifowanie