Monter rurociągów / Brygadzista Szwecja

2018-06-22, Szwecja, Rafineria Preem w Lysekil

Opis stanowiska
- kierowanie zespołem
- rozwiązywanie bieżących problemów
- kontakt z kierownictwem projektu i rozdzielanie obowiązków
- montaż/łączenie rur ze stali czarnej i stali nierdzewnej

Wymagania:
- doświadczenie w kierowaniu zespołem jako brygadzista/kierownik
- doświadczenie zawodowe min. 5 lat na obiektach przemysłowych, tj. zakładach chemicznych, elektrowniach, rafineriach; petrochemiach itp.
- umiejętność czytania rysunku technicznego/izometrycznego
- dobra znajomość języka włoskiego lub angielskiego
- dokładność i sumienność

Mile widziane:
- certyfikat SCC/VCA lub SGG
 prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)

Oferujemy:
- stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
- atrakcyjne zarobki (portugalska umowa na czas wykonywania określonej pracy)
(z uwzględnieniem diety oraz dodatku urlopowego)
- zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie na kantynie
- wynagrodzenie wypłacane co miesiąc (możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy).
- zapewniony transport do kraju docelowego oraz na miejscu