Praca od zaraz w Magazynie w Okmianach, 2 stanowiska

2019-07-04, Okmiany

OPERATOR PODNOŚNIKA

Główne zadania:

  • operowanie podnośnikiem nożycowym
  • wykonywanie prac instalacyjnych, montażowych na podnośniku nożycowym,
  • praca na wysokości
  • wykonywanie innych zadań związanych z wykończeniem magazynu

Wymagania:

  • uprawnienia UDT IP / IIP do obsługi podnośników
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność, rzetelność
  • otwartość na pracę w zespole

ROBOTNIK MAGAZYNOWY

  • Ładowanie, rozładowywanie i układanie produktów
  • Składanie lub rozkładanie konstrukcji meblowych, rusztowań
  • Składanie stacji roboczej i dystrybucja sprzętu IT
  • Składanie wózków do transportu materiałów
  • Zawieszanie oznakowania i etykietowania półek

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie w pracy w magazynie, przy produkcji lub na budowie
  • Umiejętność korzystania z podręcznych narzędzi będzie zaletą
  • Sumienność i rzetelność
  • Otwartość na pracę w zespole

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz
  • Efektywny proces rekrutacji i zatrudnienia
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenia