Robotnik Magazynowy

2018-12-31, Okmiany (woj. dolnośląskie); Gliwice (woj. śląskie)

Główne zadania:

  • Ładowanie, rozładowywanie i układanie produktów
  • Składanie lub rozkładanie konstrukcji meblowych, rusztowań
  • Składanie stacji roboczej i dystrybucja sprzętu IT
  • Sprzątanie miejsca pracy z gruzu i innych odpadów,
  • Składanie wózków do transportu materiałów
  • Obsługa i konserwacja maszyn do czyszczenia podłóg itp.
  • Używanie podręcznych narzędzi np. wiertarki, wkrętarek, kluczy, młotków itp.
  • Układanie taśmy 5s;
  • Zawieszanie oznakowania i etykietowania półek
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Preferowane doświadczenie w pracy w magazynie, przy produkcji lub na budowie
  • Sprawność fizyczna i dobra koordynacja - możliwość podnoszenia, przenoszenia, pchania lub ciągnięcia sprzętu do 20 kg
  • Umiejętność dokonywania dokładnych pomiarów
  • Umiejętność korzystania z podręcznych narzędzi będzie zaletą
  • Sumienność i rzetelność
  • Otwartość na pracę w zespole

Oferujemy:

  • Dynamiczne i zadaniowe środowisko pracy
  • Umowa na czas okre określony
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne zarobki

Numer rejestru firmy Semisul Poland w WUP:7961