Elektromonter / Monter tras kablowych Słowacja

2018-03-29, Słowacja, Elektrownia jądrowa Mochovce

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie tras kablowych (wiercenie, żłobienie, montaż obudów)
  • układanie przewodów
  • prace wykończeniowe

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na obiektach przemysłowych, tj. zakładach chemicznych, elektrowniach, rafineriach, petrochemiach itp.
  • dokładność i sumienność

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego / włoskiego
  • uprawnienia SEP lub równoważne

Oferujemy:

  • stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
  • atrakcyjne zarobki (portugalska umowa na czas wykonywania określonej pracy)
  • monter tras: ok.  €9,75 netto za godzinę
  • brygadzista: ok.  €10,75 netto za godzinę (z uwzględnieniem diety oraz dodatku urlopowego
  • zapewnione zakwaterowanie
  • wynagrodzenie wypłacane co miesiąc (możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy).
  • zapewniony transport do kraju docelowego oraz na miejscu