Elektromonter / monter tras kablowych Szwecja

2018-05-23, Szwecja, Rafineria Preem w Lysekil

Opis stanowiska
- przygotowywanie tras kablowych (wiercenie, żłobienie, montaż obudów)
- układanie przewodów
- prace wykończeniow

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe min. 2 lata na obiektach przemysłowych, tj. zakładach chemicznych, elektrowniach, rafineriach, petrochemiach itp.
- dokładność i sumienność
- certyfikat SCC/VCA/SSG

Mile widziane:
-znajomość języka szwedzkiego /angielskiego / włoskiego
- uprawnienia SEP lub równoważne

Oferujemy:
- stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
- atrakcyjne zarobki (portugalska umowa na czas wykonywania określonej pracy)
- monter tras: ok.  €16,59 netto za godzinę (z uwzględnieniem diety oraz dodatku urlopowego)
- brygadzista: ok.  €17,59 netto za godzinę (z uwzględnieniem diety oraz dodatku urlopowego)
- zapewnione zakwaterowanie
- wynagrodzenie wypłacane co miesiąc (możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy).
- zapewniony transport do kraju docelowego oraz na miejscu