Spawacz rur ze stali nierdzewnej i/lub czarnej141/111 Szwecja

2018-05-23, Szwecja, Rafineria Preem w Lysekil

Opis stanowiska
- spawanie montaż/łączenie rur ze stali nierdzewnej/czarnej

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe min. 2 lata na obiektach przemysłowych, tj. rafineriach, zakładach chemicznych, petrochemiach itp.
- praktyka w spawaniu rur o dużej średnicy i grubości ze stali nierdzewnej metodą 141/111
- umiejętność czytania rysunku technicznego/izometrycznego
- certyfikat SSG lub SCC/VCA
- dokładność i sumienność

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego / włoskiego / szwedzkiego
 prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)

Oferujemy:
- stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
- atrakcyjne zarobki (portugalska umowa na czas wykonywania określonej pracy)
- stawka: ok.  €17,00 netto za godzinę, wyżywienie na kantynie
(z uwzględnieniem dodatku urlopowego)
- stawka: ok.  €19,00 netto za godzinę, wyżywienie własne
- zapewnione zakwaterowanie
- wynagrodzenie wypłacane co miesiąc (możliwość zaliczki po 2 tygodniach pracy).
- zapewniony transport do kraju docelowego oraz na miejscu