Stażystka / Stażysta w Dziale HR

2019-04-11, Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Stażystki / Stażysty Działu HR.

Jeśli:

  • jesteś Absolwentką / Absolwentem lub studiujesz na ostatnim roku
  • chcesz się rozwijać w obszarze HR
  • lubisz bazy danych
  • naturalnie komunikujesz się w języku angielskim
  • praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność

zapraszamy na staż do naszego Działu HR:)

Twoje główne zadania:

  • prowadzenie bazy danych i  preselekcja aplikacji oraz kontakt z kandydatami
  • wsparcie realizacji procesów rekrutacyjnych, publikacja ogłoszeń,

Proponujemy Ci:

  • na początek - pracę w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy – z możliwością dalszych perspektyw współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji w dynamicznym środowisku
  • przyjazną i efektywną atmosferę pracy

Aplikuj: rekrutacja@semisul.eu, w sytuacji pytań, prosimy o kontakt tel.: +48 784570587

Nr rejestracji firmy w WUP: 6971